Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odkryty basen w Świdniku będzie zamknięty

Utworzony przez Świdniczanin, 15 czerwca 2010 r. o 18:05 Powrót do artykułu
łał napisał:
ten basen jest i tak stary i niech dadzą sobie spokój z odkupowaniem go i zrobią cos lepszego w innym lepszym miejscu gdzie można będzie spędzać czas np. lunapark! to by było dobre pamiętam jak kiedyś w Lublinie był takowy a teraz nie słyszałem o żadnym w pobliżu więc to była by dobra atrakcja dla wszystkich nie tylko ze Świdnika ale i innych miast;]
Czlowieku ty nie wiesz co piszesz! Takiego zestawu bzdur juz dawno nie czytalam ... Jezeli ludzie tego pokroju sa mieszkancami Swidnika to czrno to wszystko widze! lunapark ... zamiast basenu ..(( dramat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie nie robi! Nie przejeto wczesniej obiektow .. i teraz o zwrocie dlugow mozna zapomniec. Mysle, ze znajda sie winni zaistnialej sytuacji. Pozdrawiam basenowiczow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA! wszystkie osoby chętne, by podpisać petycję przeciwko zamykaniu obiektów sportowych AVII proszone są o kontakt na adres e-mail: szarri@gmail.com. jest już sporo podpisów, ale im więcej, tym lepiej! przy zadeklarowanej ilości powyżej 10 chętnych mogę dotrzeć z petycją w dowolne miejsce świdnika, a w innych przypadkach chętnie umówię się na podpisywanie jakoś inaczej. osoby chętne do zbierania podpisów również proszę o kontakt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej,chciałabym się dowiedzieć czy ktoś ma jakiś kontakt z osobami które zbierają podpisy? Chciałabym również uczestniczyć w zbieraniu podpisów,możnaby listy umieścić w pubach, sklepach ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dziecka w każde wakacje przyjeżdżałam na ten basen,choć nie jestem ze Świdnika. Jestem po prostu oburzona ! Teraz wakacje spędzę jedynie w domu przed telewizorem lub komputerem! Tego chcieliście ? No powiedzcie ! Tego chcieliście ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak jest w tym roku, bo z tego co słyszałem to basem też nieczynny. Podobno ma ruszyć w 2012 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winne wladze Swidnika! napisał:
Tak sie nie robi! Nie przejeto wczesniej obiektow .. i teraz o zwrocie dlugow mozna zapomniec. Mysle, ze znajda sie winni zaistnialej sytuacji. Pozdrawiam basenowiczow!
"nie przejęto obiektów " a nie można przy sprzedaży zakładu było zastrzec - do kupującego należy utrzymanie obiektów sportowych ( przynajmniej basenu )? jak solidarność jeżdziła do Warszawy, żeby włosi kupili i nikt inny, to się już nie pamięta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci radni Lotniczego miasta sá albo jacys asocjalni albo sá znad bystrzycy.Zamykac wszystko bez jakichkolwiek deklaracji ze powstanie jakis nowy obiekt.Cokolwiek,aby tylko powiadamiac mieszkanców o zmianach.A tu nic,totalna czarna dziura!Nie idzcie wogóle na wybory.Jak Kuba Bogu,tak Bóg Kubie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ci radni Lotniczego miasta sá albo jacys asocjalni albo sá znad bystrzycy.Zamykac wszystko bez jakichkolwiek deklaracji ze powstanie jakis nowy obiekt.Cokolwiek,aby tylko powiadamiac mieszkanców o zmianach.A tu nic,totalna czarna dziura!Nie idzcie wogóle na wybory.Jak Kuba Bogu,tak Bóg Kubie.
PIS w Świdniku wygra kolejne wybory !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest masakra jakas! mam 16 lat,również co roku przychodziłam na basen.. niewyobrażalne jest dla mnie to co będę robić w wakacje twgo roku.. Moim zdaniem miasto powinno zainteresować się młodymi ze Świdnika,żeby mieli jakieś zajęcie na wakacje,a nie później są pretensje że młodzież pije w lesie..i tym podobne.. dla mnie to jest żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami jestescie sobie winni, głosujac na PiS. dokonujcie dalej takich wtborow to i na lotnisko bedzie mozna dojechac tylko z lublina!!!!! SWOłOCZ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...